Pracownik obrobki metalu (m/k/d)

Standort: Stolpen Anstellungsart(en): Vollzeit Beschäftigungsbeginn: ab sofort

Twoje zadania:

  • Montaż komponentów i podzespołów w sektorze stali nierdzewnej
  • Szlifowanie spoin spawalniczych i obróbka widocznych powierzchni w celu uzyskania optymalnej jakości powierzchni
  • Obsługa maszyn takich jak zgrzewarki punktowe i systemy spieniania PU
  • Zapewnianie jakości i funkcjonalności gotowych produktów
  • Przyczynianie się do wydajnego procesu produkcji i zgodności z normami bezpieczeństwa

Oferta:

  • Pełny etat z 40 godzinami tygodniowo - wystarczająco dużo czasu na pracę i wypoczynek!
  • 30 dni urlopu rocznie - abyś mógł odpocząć
  • Rower służbowy - do przyjaznych dla środowiska dojazdów do pracy (i do pochwalenia się sąsiadom przy następnym grillu)
  • Kompleksowy program wprowadzający - abyś szybko poczuł się jak profesjonalista
  • Docenienie Twojej pracy - ponieważ nic nie działa tutaj bez Ciebie!
  • Udział w firmowym programie emerytalnym
  • Przyjemna atmosfera pracy w zaangażowanym zespole - dobry klimat - dobra praca

Twoj Profil:

  • Ukończone szkolenie jako ślusarz, monter lub w porównywalnej dziedzinie zawodowej
  • Doświadczenie w pracy ze stalą nierdzewną i w montażu komponentów
  • Znajomość obsługi maszyn, w szczególności zgrzewarek punktowych i systemów spieniania PU
  • Umiejętność pracy w zespole, rzetelność i skrupulatne podejście do pracy
  • Gotowość do dalszego szkolenia i rozwoju w ramach firmy

Job Rocket - Twoj Start!

Jesteśmy firmą konsultingową specjalizującą się w rekrutacji talentów w zawodach medycznych i pielęgniarskich, zawodach handlowych, przemyśle i rzemiośle, a także usługodawców i personelu serwisowego. Wspieramy naszych klientów w znalezieniu najlepszych talentów  i pomagamy naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę.

Naszym celem jest uproszczenie i przyspieszenie poszukiwania pracy dla młodych talentów. Chcemy pomóc naszym kandydatom znaleźć idealną pracę, która odpowiada ich umiejętnościom i zainteresowaniom.

Nasza misja
Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę na dobrą pracę, niezależnie od swojego pochodzenia. Chcemy pomóc uczynić świat pracy bardziej sprawiedliwym i otwartym dla młodych talentów.

*Job Rocket jest marką: Die Elbmonteure Service GmbH

Kontaktdaten für Stellenanzeige

Paulina Foksa
Recruiterin

p.foksa@job-rocket.de
www.job-rocket.de

Tel.: 040 59 36 127 420
Mobil: 0162-694 83 33

Job Rocket, Bredowstrasse 10, 22113 Hamburg

Art: Neubesetzung